• MERT HAFRİYAT

    Mert Hafriyat

Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimiz için 1980 yılında kurulmuş olan şirketimiz İstanbulda faliyet göstermektedir. ilk olarak Eyüp Akpınar köyünde olan maden sahalarımızda (kömür, kil, kum) çalışmalarımız günümüzde kazı ve hafriyat alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız hafriyat konusunda sizler için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.Firmamız İstanbul’un birçok yerinde sizlerin kazı, dolgu, hafriyat işlerini karşılayacak şekilde son derece güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve işini iyi bilen profesyonel kadromuz sizlere hafriyat alanında en iyi hizmet verme garantisi sunuyor. Verdiğimiz işlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini dikkate alıp siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gidermek için yanındayız.

Firmamız kurulduğu günden itibaren vermiş olduğu hizmetlerle ön plana çıkmış ve işini bizim firmamızdan yaptıran müşterilerimizi her yönden memnun bırakmayı başarmıştır.

Bugüne kadar üstlendiği bütün projeleri başarı ile yerine getiren ve bitiren firmamız bu konuda alınan en iyi konumdadır. Ayrıca yaptığımız işlerde kullandığımız profesyonel ekibimiz ve son model iş makinalarımız ile işimizi kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca yaptığımız çalışmalarda kullandığımız son model araçların yanı sıra çevredeki halkın ve diğer canlıların sağlığına dikkat ederek çalışmamız bizleri diğer firmalardan bir adım öne çıkaran bir diğer özelliğimizdir. Sizlerde takdir edersiniz ki özellikle yıkım işlerinde çevre güvenliği son derece önemlidir.

Bizler de bunun farkında olarak işlerimizi yapmakta ve gerekli güvenlik önlemlerini aldıktan sonra işimize başlayıp işimizi sorunsuz bir şekilde bitirmekteyiz. Bütün bunların yanında dürüst çalışmayı ve şeffaf olmayı ilke edinen bir firma olarak, uygulamış olduğu son derece uygun fiyat politikası ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Ayrıca verdiğimiz kaliteli hizmet ise şirketimizin en büyük artılarından sadece biridir. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın güvenini ve takdirini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

Vizyonumuz

Mert hafriyat, sorunların çözümünde sistamatik yollar ve yöntemler uygulayarak problemler oluşmadan ya da oluşan problemlerin büyümeden çözülmesi adına elinden geleni profesyonel bir şekilde yapılmasının amacını taşımaktadır. Ayrıca sinerjik bir ekip çalışması sonucunda başarının geleceğine inanan firmamız bu konuda da yapılan işe herkezin katkısını sağlamaya çalışmaktadır. İşimizin kalitesiniartırmak ve müşterilerimizi de memnun bırakmak için en iyi teknoloji ve araçlarla, ekipman ve iş gücü ile olacağını bilen firmamız bu konuya son derece özen göstermektedir. Kaliteyi de standarların üzerine taşımayı firmamız hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Mert Hafriyat kurulduğu ilk günden beri çağın ve teknolojinin gerektirdiklerini yakından takip ederek sizlere faydalı olma yolunu seçmiştir.Ayrıca firmamızın sektöründe lider bir firma olarak inşaat hafriyat sektöründe siz değerli müşterilerini her zaman ileri taşımayı amaçlamaktadır.Genç ve profesyonel ekibi,güncel araç flosu ve işinde uzman yöneticileri ile kurumsallaşma yolunda ciddi adımlar atan ve bu konuda başarılıda olan Mert hafriyet işine son derece öenm vermektedir.Bunun yanında bizimle beraber çalışan gerek değerli müşterilerimize ve gerekse de tedarikçilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve sevgi ile de diğer firmalardan bir adım öndeyiz.