İstanbul Kazı, Yıkım ve Hafriyat Hizmetleri

Mert Hafriyat olarak 1980 yılından beri süregelen tecrübemiz ile;

  • Tünel açma
  • Tarla ıslahı
  • Demiryolu/karayolu yapımı
  • Şev kazısı

gibi alanlarda hafriyat, kazı ve yıkım işlemleri yapmaya devam ediyoruz. Geniş uygulama sahamız, müşteri çevremiz ve iş ortaklarımızla sektörde 29 yıldır var olduğumuz gibi, bu gün de var olmaya devam ediyoruz. İstanbul hafriyat firmaları arayışındaysanız sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız! Şeffaflık ve dürüstlük prensipleri ile çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetine de özen göstererek yol kat etmeye devam ediyoruz. Uygun fiyat güvencesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile projeleri vaktinde bitirmeye gayret ediyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakinen takip etmenin yanında kurumsallaşmanın tadını çıkarıyoruz. Tedarikçi ve müteahhitler ile karşılıklı saygı ve güven esaslarına dayanarak çalıştığımız için referanslarımız bizleri tercih etme yolunda sizlere ışık tutacaktır.

Mert Hafriyat Olarak Verdiğimiz Hizmetler

  • Hafriyat hizmeti
  • Yıkım hizmeti
  • Nakliye hizmeti

Yukarıdaki hizmetleri uzman kadromuz ile birlikte vermekteyiz. Çalışma alanına gönderilen ekibimiz ve mühendisler yerinde inceleme faaliyetlerini yapar. Gerekli izinlerin alınması bizim için oldukça önemlidir. Özellikle yıkım işlemleri sonrasında ortaya çıkan görüntü kirliliğinden kurtulmanız için moloz atıklarının belirlenmiş olan alanlara gönderilmesi önem arz etmektedir.

Çalışma ruhsatının alınmış olduğuna kanaat getirdikten sonra personelimiz ile birlikte değerlendirmelerde bulunuyoruz. Resmi başvurular tamamlanmışsa ve kadromuzdan onay çıkmış ise, işleme başlıyoruz. Ayrıca yapılan yıkım işlemleri sonucunda gayet pratik bir şekilde ortaya çıkan atıkları bölgeden uzaklaştırıyoruz. Bu işlemlerin yapılmasında faaliyet gösteren firmalar genellikle kendilerini resmi işlemlere tabi görmezler. Kanun ve yönetmelik tanımayan bu kişilerin yaptıkları işlemler sonucunda çeşitli mal ve can kayıpları yaşanır. Ayrıca fason firmalar yaşanan olaylar sonucu, muhatabınız olmaktan çıkar ve herhangi bir sorumluluk yüklenmez.

Ancak henüz bölgede inceleme yaparken olası tehlikelerin farkına varıyoruz. İş güvenliği anlamında titizlikle hareket ediyoruz. Böylece ortaya çıkabilecek sorunları minimize ediyoruz. Yıkım gibi aşamalarda hangi tekniğin kullanılacağından atığın nakliyesinin yapılacağı bölgeye kadar tüm aşamalarda sizlerleyiz. Yine hangi işe hangi iş makinesinin uygun olduğuna dair kararı veriyor ve makinelerin maksadına uygun bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir